Pavasara kleitas

Lielākajai daļai skaisto pavasara kleitiņu ir līdzīgas īpašības. To audums ir viegls un gaisīgs, nevis smags un piegulošs. Daudzas pavasara kleitas ir arī veidotas ar apdruku un daudzas no tām imitē pašas dabas pavasara garderobi – ziedus, spilgtas krāsas, vai pasteļkrāsu paleti, kas atgādina bērnu krāsas.

Šie ir daži populāri pavasara kleitu stili:

1. Tējas kleita

Tējas kleita ir: “sievišķīga, meitenīga un plūstoša kleita, kas piemērota dodoties dzert tēju, vai dārza ballītē. Kleita tiek tā dēvēta, jo tā ir kā radīta vilkšanai uz pēcpusdienas tēju vai meiteņu pasēdēšanu pēcpusdienā. Šī kleita bieži vien tiek veidota spilgtās krāsās; tā ir eleganta un sievišķīga kleita, ko var valkāt uz vēlajām brokastīm, pikniku, launagu, vasaras svinībām vai līgavas ballīti.

2. Kreklkleita

Paņemiet sieviešu blūzi ar pogām un pagariniet to līdz celim, iešujiet to viduklī vai pievienojiet jostu, un Jūs esat ieguvuši kreklkleitu! Piedurkņu garums mainās no īsām piedurknēm līdz 3/4 piedurknēm. Šīs kleitas ir skaisti delikātos ziedu rakstos vai savdabīgās krāsās, piemēram, haki.

3. Polo krekla kleita

Līdzīgi kā kreklkleita, polo krekla kleita pagarina piegulošu sieviešu polo krekliņu tieši virs ceļa vai tieši pie ceļa. Tā izskatās lieliski ar horizontālām svītrām vai spilgtās krāsās.

4. Apsienamā kleita

Šo kleitas veidu var būt diezgan grūti valkāt ar vieglumu. Parasti tai nav rāvējslēdzēju vai pogu, un tā turas kopā “aptinot” to apkārt, un sasienot to jostasvietā. Ideāla kleita jostasvietas izcelšanai.

5. Kimono stila kleita

Šis kleitas veids parasti tiek veidots ar lielām ģeometriskām apdrukām, kas ne vienmēr ir glaimojošas lielākām figūrām. Dažas kleitas attēlo mazākas ziedu apdrukas, kas izstiepj ķermeni.

6. T-krekla kleita

T-krekla kleita ir kā kreklkleita un polo krekla kleita. Tas ir garš T-krekls, kas pārvērsts kleitā. To ir ļoti ērti un viegli valkāt.

7. Kleita ar lencēm ap pleciem

Šī kleita ir veidota no auduma, kas iet pāri pleciem un ir apsienama ap kaklu. Tā ir ļoti glaimojoša sievietēm ar platiem pleciem. Svārku stili šāda veida kleitām atšķiras no zīmuļa piegriezuma, A-piegriezuma uz pilnīgākiem svārku stiliem.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s