Stila padoms sievietēm

Kad Jūs valkāt kaut ko, kas nesader ar Jūsu personību, tas ir acīmredzams. No otras puses, ja Jūs valkājat kaut ko, kas Jums atbilst, arī tas ir labi redzams. Tātad, esiet Jūs pati. Tas ir labi! Tas varētu būt vissvarīgākais stila padoms sievietēm.

Dodieties atpakaļ pie pamatiem

Daudzas reizes sievietes ir tik pārņemtas ar jaunākajām tendencēm, ka viņas aizmirst par pamatiem. Tas ir ļoti, ļoti svarīgi. Ir pienācis laiks atgriezties pie pamatiem. Pamati ir apģērbi, kam ir jābūt katras sievietes garderobē. Tie ietver džinsus, melnas bikses, baltu kreklu un skaistu zābaku pāri. Tiklīdz Jums ir šie apģērbi, Jūs varat veidot savu tēlu uz tiem.

Pamata priekšmeti saderēs ar gandrīz jebko. Tātad, ja Jūs dodaties iepirkties, meklējiet lietas, ko Jūs varat valkāt kopā ar Jūsu pamata apģērbiem. Tas ietaupīs Jums daudz, daudz naudas, kad Jūs dosieties iepirkties. Naudu var ietaupīt arī iepērkoties internetā – sieviešu apģērbu interneta veikalos. Jūs ietaupīsiet ne tikai naudu, bet arī laiku!

Nevajag baidīties eksperimentēt

Pārāk daudz sieviešu ir iestrēgušas ar savu stilu. Viņas atrod kaut ko, kas tām piestāv, un valkā to 20 gadu garumā. Jūs nedrīkstat baidīties eksperimentēt. Ja Jūs zināt un saprotat Jūsu ķermeņa tipu, eksperimentēt var būt ļoti interesanti. Izmēģiniet dažādus tēlus, lai redzētu, kas izskatās vislabāk. Viena lieta, ko Jūs varat darīt, ir nofotografēt sevi dažādos apģērbos. Tādā veidā Jūs varat apskatīt bildes un redzēt, kas izskatās vislabāk Jums.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s