Zināšanai

Tiklīdz Jums ir atbildes uz šiem jautājumiem, nākamā lieta, kam jāpievērš uzmanība, ir tas, kāda stila džinsi piestāvēs tieši Jums. Sievietei ar tievu vidukli piestāvēs bikses ar zemu jostasvietu.

Bet, ja Jūs esat sieviete ar nedaudz lielākiem augšstilbiem, meklējiet džinsus, kas ir daudz tumšāki augšdaļā un paliek gaišāki lejasdaļā un ir pilnīgi balti pie potītēm. Šāda veida džinsi palīdzēs vizuāli padarīt Jūsu kājas tievākas.

Bikšu garums un stils ir ļoti svarīgi, lai Jūs izskatītos pievilcīgi šajā apģērbā. Uzmēriet bikses, pirms veicat pirkumu, lai redzētu, kā tās izskatās un pārliecinieties, ka Jums patīk tas, ko Jūs redzat spogulī.

Ja Jūs nezināt, kāds stils Jums piestāv, tas ir vienkārši. Jums ir nepieciešams atrast programmatūru, kas ļauj Jums augšupielādēt Jūsu attēlu, lai Jūs varētu pielaikot drēbes uz Jūsu modeļa. Tādā veidā Jums būs iespēja redzēt to, kā drēbes izskatās Jums virsū.

Ja Jūs nevēlaties to darīt internetā, Jūs varat atrast tuvāko šuvēju Jūsu pilsētā, kas izveidos perfektu kostīmu tieši Jums un, ja Jūs nevarat to atļauties, Jūs viegli varat atrast dažādu veidu kostīmus jebkurā lielveikalā visā valstī.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s