Atrodiet īstās preces Jūsu apakšveļas atvilktnei

VeļaJa veļai svarīgākais ir personība, tad loģiski, ka iepērkoties Jums vajadzētu paturēt prātā, ko Jūs vēlētos valkāt. Kas liek Jums justies ērti? Ja Jums patīk kokvilna, tad pieturieties pie tās un nemēģiniet iegādāties dažādus citus materiālus, kas neliks Jums justies tikpat ērti un neatbildīs Jūsu personībai.

Daudzas sievietes vēlas atsvaidzināt savu mīlas dzīvi, tādēļ, iespējams, Jums ir jāizmēģina kaut kas jauns. Protams, kāpēc ne, izmēģiniet kaut ko jaunu, bet atcerieties, ka stilam un materiālam, ko Jūs izvēlaties, vajadzētu tik un tā atbilst Jūsu personībai. Ir ļoti dažādi apakšveļas vaidi, no kā Jūs varat izvēlēties un noteikti, ka būs kaut kas, kas lieliski saskanēs ar Jūsu personību. Ja Jums nepatīk naktskrekli, ir pieejamas zīda, kokvilnas vai flaneļa pidžamas. Daži var teikt, ka kokvilnas un flaneļa audumi nevar būt seksīgi; nepievērsiet viņiem uzmanību, jo šie materiāli pavisam noteikti var būt seksīgi, ja Jūs izdarāt pareizo izvēli.

Izmēram ir nozīme. Jā, tas ir stereotips, bet tā tiešām ir. Viena veļas ražotāja izmēri ne vienmēr saskanēs ar cita ražotāja izmēriem. Vai Jūs esat kādreiz kaut pāris stundas valkājusi apģērbu, kas ir mocījis Jūs, jo tas ir bijis kaut nedaudz par mazu? Neļaujiet tam notikt ar vēlreiz. Noteikti rūpīgi pārskatiet izmērus, ja Jūs iegādājaties jauna zīmola preces.

Vēl viena lieta, kas var ietekmēt izmēru, ir piegriezums. Ja Jums ir darīšana ar biksītēm, tad griezuma veids ietekmēs izmēru, piemēram, kaut kas līdzīgs zēnu šortiem noteikti nederēs tāpat kā biksītes ar bikini griezumu.

Viena lieta, par ko daži no mums domā, ir ādas jutīgums. Var likties dīvaini pārrunāt ādas jutīgumu, kad runa iet par apakšveļu, taču diezgan lielai daļai cilvēku ir jutīga āda; tādēļ, ja Jūs esat viens no tiem, Jums jāņem vērā materiāls, no kā izgatavota Jūsu izvēlētā veļa. Dabīgi materiāli, kas ir elpojoši un ērti, iespējams, ir vislabākie.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s