Kā atrast pareizo kleitu?

Kleitas

Kleitas

Galvenais, lai atrastu pareizo kleitu, ir meklēt piegriezumu, kas atbilst Jūsu figūrai – nevis kāda cita. Izsviediet modes žurnālus ar balles kleitu modelēm. Reālajā dzīvē, daudzas no kleitām, ko nēsā modeļi, vienkārši neizskatās labi jaunām pusaugu meitenēm. Bet labā ziņa ir tā, ka ir dažas ļoti skaistas kleitas, kas derēs Jūsu figūrai. Jums tikai tās jāatrod.

Daži kleitu stili, no kā jāizvairās meitenēm ar lielākiem gurniem, ir V-veida kakla izgriezums, kas liek acu skatienam slīdēt uz leju un piegulošas kleitas vai tām līdzīgi stili. Ja Jūsu ķermenim trūkst izteiktas formas, mēģiniet piegulošu kleitas stilu, vai varbūt pat A-piegriezuma kleitu, ja Jūs vēlaties atklāt nedaudz vairāk. Balles kleitas ar A-piegriezuma svārkiem papildinās Jūsu slaido augumu, vienlaikus sniedzot pilnīgas figūras ilūziju. Daži stili, no kā jāizvairās, ja Jūs esat tieva, ir kleitas ar lencēm ap kaklu un bezlenču kleitas.

Noslēpiet vēderu

Apaļīgākai vidusdaļai, Jūs varat paslēpt savu vēderu un piešķirt tam plakanāku izskatu, valkājot kleitas ar paaugstinātu vidukļa līniju. Šie tērpi radīs tievāku un garāku izskatu, kā arī sniegs plakanāka vēdera ilūziju. Vēl viens stils, kas darbojas labi, ir kleita ar korsetes tipa augšdaļu, kas novērš uzmanību no vēdera un novieto to krūšu zonā. Stili, kas var parādīt Jūsu vēderu vēl vairāk, ir princešu stila kleitas un piegulošas kleitas, kas akcentē vēdera zonu. Izvairieties arī no horizontālām svītrām un šķēlumiem.

Risinājumi apjomīgām rokām

Ja Jūsu rokas ir apjomīgas, noslēpiet tās ar atkailinātu plecu kakla izgriezumiem vai īsām piedurknēm. Caurspīdīigas mežģīņu piedurknes varētu arī palīdzēt novērst uzmanību no Jūsu rokām. Sirdsveida kakla izgriezumi arī var būt noderīgi, jo tie uzsver krūšu zonu, nevis rokas. Stili, no kā jāizvairās, ir spageti lencītes, bezlenču kleitas, un bezpiedurkņu kleitas. Bet pat ar šiem stiliem, ir dažas radošas iespējas, lai nosegtu rokas – izmēģiniet balles jaku vai bolero jaciņu!

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s