Pēc smēķēšanas atmešanas

Pirmkārt, atrodiet veidu, kā nomierināt nervus un pēc iespējas ātrāk samazināt iekšējo spriedzi. Labi noder elpošanas vingrinājimi, īpašas bumbiņas, ar kurām it kā jāspēlējas plaukstās, sports un fiziska slodze, acu aizvēršana uz mirkli vai zvans tuvam cilvēkam. Saprotiet, ka problēmas būs vienmēr, taču smēķēšana vairs nav veids, ar kura palīdzību Jūs tās ir kā risināt.

Otrkārt, ieplānojiet laiku atpūtai – ejiet skriet vakaros, izplānojiet pārgajienu nedēļas nogalē, lasiet grāmatas, ejiet vannā, pavadiet pilnvērtīgu laiku ar savu ģimeni.

Atrodiet jaunu hobiju

Atrodiet jaunu hobiju, kas aizvietotu smēķēšanu – tas ir ļoti svarīgi. Atcerieties otro punktu par “atmest”, “atsacīties” un kāpēc tā nav pareizā attieksme; Jūs joprojām koncentrējaties uz cigaretēm. Tāpēc jāatrod kas cits, uz ko koncentrēties, proti, kas tāds, kas:

  • Nodarbinās prātu, tādā veidā liekot aizmirst par smēķēšanu;
  • Aizstās baudu, kuru guvāt smēķējot;
  • Dos ko tādu, ko Jūs ilgi vēlējāties dabūt vai sasniegt.

Ir svarīgi uzsākt tādu hobiju, kas ietvertu sevī visus trīs augšupminētos punktus, vajadzībus gadījumā uzsāciet divus hobijus. Ja Jūs sevi nenodarbināsiet, domas par cigaretēm atgriezīsies biežāk un biežāk.

Istenībā divi hobiji ir vēl labāk nekā viens; pirmais hobijs varētu aizņemt ap stundu dienā, kas ir laiks, kuru Jūs, visticamāk, veltījāt cigaretēm, savukārt otram jābūt brīvdienu hobijam, kuru jūs praktizējat vairākas stundas vai pat visu dienu. Turklāt atcerieties, ka nesmēķējot Jūs ietaupāt naudu, tāpēc arī Jūsu iespējas hobiju izvēlē ir daudz plašākas nekā pirms tam.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi, Veselība and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s