Kad kleitas ir laba izvēle

Kleitas ir lieliska izvēle tik daudziem dažādiem gadījumiem no ikdienas piknika parkā līdz formālākām ballītēm un svinībām. Bet kā izlemt, kuru kleitu kad valkāt? Un vai dažas kleitas var pielāgot dažādām situācijām?

Ja laiks ir karsts, vasaras kleita ir ideāls risinājums gandrīz jebkurai apģērba dilemmai. Ir pieejams tik daudz dažādu vasaras kleitu stilu, un tie var būt piemēroti dažādiem gadījumiem. Šādas kleitas ir ērti valkāt un ar platu piegriezumu un dabīgiem audumiem, tajās ir vēsi karstās vasaras dienās. Ikdienas valkāšanai vasaras kleitas ir ideālas. Pieguloša piegriezuma kleitas ir labākie darba apģērbi, bet tās var arī viegli pārvērst izejamās kleitās ar augstpapēžu kurpēm un īstajiem aksesuāriem, kā arī ikdienai tās derēs ar vienkāršām laiviņām. Maxi kleitas atkal ir lieliskas valkāšanai ikdienā ar pāri gladiatoru sandaļu vai vakarā ar papēžiem un smalku somiņu. Vienkārša stila maxi kleita ar nelieliem izgreznojumiem arī var būt lieliska formāla kleita.

Kad runa iet par izejamām kleitām, universālākā un mūžīgi populārā izvēle ir mazā melnā vakarkleita. Melnā krāsa vizuāli slaidina augumu un izskatās lieliski ar mirdzošiem, metāla vai spilgtas krāsas aksesuāriem. Bet ir arī daudz citu iespēju, kas izskatās lieliski nakts ballītēm. Spilgtas krāsas, izšūtas un apdrukātas kleitas visas izskatās pārsteidzoši. Parasti košas krāsas, piemēram, melnā, baltā, sarkanā un zilā izskatās labi ballīšu kleitām, jo tās ir vairāk pamanāmas zemākā gaismas līmenī un diennakts tumšajā laikā. Ballīšu kleitas garums var būt gandrīz jebkāds no mini līdz maxi.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s