5 stila padomi sievietēm

Kad Jūs izejat ārā pa durvīm, tas Jums sniedz pārliecību visai dienai. Un, ja Jūs neizskatāties un nejūtaties pārāk labi, Jūsu diena nepaies tik labi kā tā varētu. Zemāk Jūs atradīsiet piecus stila padomus sievietēm, kas palīdzēs Jums vienmēr izskatīties labi.

Ziniet savu ķermeni

Lielākajai daļai sieviešu nav ne jausmas, kas viņām piestāv. Tā rezultātā viņas valkā nepareiza stila apģērbu. Viņas valkā apģērbu, kas neglaimot to figūrai. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, ka Jūs zināt un saprotat Jūsu ķermeņa formu. Ja esat maza auguma sieviete, izvairieties no platām drēbēm drēbes un spēcīgām apdrukām.

Sievietēm ar lielām krūtīm

Labākais ir meklēt kaut ko piegulošu. Sievietēm ar lielām krūtīm vajadzētu izvēlēties svārkus, kas piesaistīs apkārtējo skatienus. Tādā veidā visa uzmanību nebūs vērsta uz Jūsu krūtīm. Ja Jums ir pietiekami ērti, valkājiet īsus svārkus un izceliet Jūsu kājas. Izvairieties no topiem ar apdruku un košām krāsām. Tā vietā valkājiet garas jakas, kas pievērsīs skatienu uz leju.

Sievietēm ar bumbierveida figūru

Ja Jums ir bumbierveida figūra, Jums jāizvēlas vertikālas svītras. Jum jāvalkā A-piegriezuma svārki, kas beidzas tieši zem ceļa. V-veida kakla izgriezumi arī ir lieliski piemēroti. Garajām sievietēm vajadzētu izvairīties no pārāk apspīlētām drēbēm. Galvenais ir pareizas proporcijas. Nekad nevalkājiet kaut ko, kas ir pārāk īss vai pārāk garš.

Pārliecinieties, ka Jūsu stils atbilst Jūsu personībai

Kāda ir Jūsu personība? Vai tas sportisks, pilsētas, seksīgs, romantisks, retro, māksliniecisks vai roka meitenes? Mums visiem ir dažādas personības, un mūsu drēbes ir tiešs mūsu personības atspoguļojums.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s