Anais erotiskā apakšveļa

Romantiska guļamistabas kleita Amber ar šaurām plecu lencēm. Kleitiņai mugurpusē sirdsveida izgriezums. Komplektā ietilpst melnas stringbiksītes.

Anais erotiskā apakšveļa ir labi pazīstama ne tikai Latvijā, bet arī tādās Eiropas valstīs kā: Polija, Čehijas Republika, Japāna, Austrija, Īrija, Grieķija, Portugāle, Spānija, Lielbritānija, Francija. Šīs preču zīmes klāsts ir ļoti plašs: veļa, pidžamas, bodiji, nakts veļa, babydoll, nakts kleitiņas, apakšbikses, stringbiksītes un dažādi aksesuāri.

Romantiska guļamistabas kleita Amber ar šaurām plecu lencēm. Kleitiņai mugurpusē sirdsveida izgriezums. Komplektā ietilpst melnas stringbiksītes.

  • Komplekts iepakots glītā ražotāja kastītē.
  • Materiāls: 80% poliamīds, 20% elastāns.
  • Ražots Polijā.
  • Brends: Anais Apparel

Apakšveļa būtībā ir sieviešu veļa, kas veidota tā, lai būtu vizuāli pievilcīga. Franču valodā apakšveļa attiecas uz visu dzimumu apakšveļu. Tomēr angļu valodā tā īpaši apzīmē personas apakšveļu, kam paredzēts būt vizuāli pievilcīgai. Veļa ir izgatavota, izmantojot jebkuru vienkāršu vai elastīgu materiālu, piemēram, likru, samtu, neilonu, satīnu, poliesteru vai zīdu. Apakšveļas uztvere vēl joprojām nav mainījusies. Tā ir līdzīga tam, kā tā tika uztverta deviņpadsmitā gadsimtā beigās – kā vizuāli pievilcīga apakšveļa. Kopš 20. gadsimta pirmās puses, sievietes valkāja apakšveļu šādu iemeslu dēļ: lai mainītu savas ķermeņa formas, higiēnas apsvērumu, vai pieticības dēļ.

Apakšveļu būtībā var apzīmēt ar īpašības vārdu “seksīgs!” Taču seksīgs nenozīmē kaut ko vulgāru. Tas ne vienmēr apzīmē pludmales sandales un krūšturi! Sieviete, kas valkā pārsteidzošu apakšveļu, izskatās seksīgi un krāšņi. Apakšveļa uzlabo ķermeņa formu, padara sievieti pievilcīgu un veļu būtībā ir ļoti ērti valkāt. Ikreiz, ejot iegādāties apakšveļu jebkurā veikalā, sievietei jābūt pārliecinātai, kā arī izlēmīgai, kas tām palīdzēs izvēlēties, ko valkāt, un kas ir piemērots un kas ne. Tirgū pieejama dažāda veida stilīga apakšveļa, kas ir ļoti uzkrītoša, taču var sabojāt Jūsu ķermeņa izskatu. Apakšveļa ir pieejama arī dažādos izmēros, kas atbilst Jūsu ķermeņa prasībām. Plus izmēra veļa ir lielāka izmēra nekā parastā apakšveļa. Tā nodrošina labāku formu plus izmēra sievietes ķermenim, tādējādi mēs varam teikt, ka plus izmēra apakšveļa ir paredzēta, lai sniegtu atbalstu lielākiem izmēriem un piešķirtu formu pilnīgam ķermenim.

Izsmalcinātas dāmas vienmēr ir pateicīgas par stilīgu apakšveļu, tomēr viņas ir arī gandarītas par mēģinājumu ražot iespaidīgu apakšveļu, kas būs viņām piemērota. Šodienas paaudzes meitene mīl izmēģināt jaunu, modernu apakšveļu, ko ir paredzēts izrādīt. Lai uzzinātu vairāk par to, Jūs varat izlasīt Apakšveļas ceļvedi.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s