Krūšturi

Intīmais apģērbs var svārstīties no sporta krūštura līdz caurspīdīgai tīkliņveida kleitiņai. Mūsdienu apakšveļas stiliem nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz to izmēriem, formām un funkcijām. Apakšveļas izvēle reizēm var būt nomācoša, jo ir nepieciešams kaut kas funkcionāls un reizē elegants, un seksīgs. Ne vienmēr ir viegli šīs abas īpašības apvienot un, kad ir jāizvēlas krūšturis, tas var kļūt diezgan grūti. Lielākajai daļai sieviešu pieder vairāki krūšturi un ne visi no tiem ir tradicionāli, balti ar nelielām mežģīnēm; krūšturi, kas visu stingri notur vietā. Kamēr vairums krūšturu ir rūpīgi izstrādāti no funkcionālā viedokļa – atbalsta un struktūras, vai ar mazliet papildus polsterējumu, citi nav. Krūšturi, kas galvenokārt veidoti, lai izskatītos seksīgi, veicina seksuālo uzbudinājumu vai vienkārši liek sievietēm izskatīties un justies daudz seksīgāk, ir ļoti populāri visu vecumu sieviešu vidū.

Kas ir atbalsta krūšturis

Šie krūšturi, kas pazīstami arī kā krūšturi ar atklātām krūšu bļodiņām būtībā ir tas, ko apraksta nosaukums – tie atbalsta un paceļ krūtis no apakšas. Valkājot šo krūšturi, krūtis atbalsta nelielas bļodiņas ar iestrādātām stīpiņām līdzīgi parastam krūšturim, bet bez tā augšējās daļas, atklājot krūšu augšējo daļu tieši zem krūtsgala.

Kas izvēlas atbalsta krūšturi

Sievietēm, kam patīk dabisks izskats, šis krūšturis ir perfekta izvēle. Šī krūštura skaistums ir tajā, ka tas atbalsta un paceļ krūtis, atstājot krūtsgalus redzamus. Tas piešķir izskatu, it kā sieviete nevalkātu krūšturi un krūtsgali ir redzami zem apģērba. Tas ir lielisks sievietēm, kam ir mazāk nekā stingras krūtis, bet vēlas iegūt stingru krūšu izskatu. Daudziem krūšturiem ar atvērtām bļodiņām ir arī polsterējums, kas liek krūtīm izskatīties lielākām.

Iestrādātais atbalsta krūšturis ir populārākais šī krūštura veida pielietojums. Gan formālām kleitām, gan krekliņiem, sievietes vēlas atbalstu krūtīm, tādēļ bieži izvēlas apģērbu ar iestrādātu atbalsta krūšturi. Populārākos iestrādātos krūšturus var atrast peldkostīmos sievietēm, kas vai nu vēlas papildu atbalstu, vai vēlas pievienot mazliet vairāk sievišķīgas formas viņu tērpam. Topi ar plānām spageti lencītēm un iebūvētu atbalsta krūšturi arī kļūst aizvien populārāki un ir pieejami visos izmēros. Šis krekliņu stils bieži ir atrodams apakšveļas departamentos.

Sievietes, kas meklē krūšturi, kas ir ļoti seksīgs vai erotisks, izvēlas atbalsta krūšturus.  Atbalsta krūšturi, kas īpaši paredzēti seksuālam izskatam vai uzbudinājumam, ir pieejami dažādās krāsās un audumos. No ādas līdz zīda mežģīnēm, šie krūšturi ir pieejami tādās pašās krāsās un no tādiem pašiem audumiem, kā parastie krūšturi un bieži ir pieejami komplektā ar seksīgām biksītēm. Ja Jums ir problēmas atrast krūšturi ar atvērtām krūšu bļodiņām vietējos apakšveļas veikalos, mēģiniet meklēt internetā, kur ir diezgan liela izvēle un redzot stilus uz reāliem modeļiem, Jums būs labāks priekšstats par krūšturi, nekā redzot to veikalā uz pakaramā.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s