Uzvalka bikses

Uzvalka bikses ir pilnīgi atšķirīgs sieviešu bikšu veids, salīdzinot ar ikdienas auduma vai džinsu biksēm. Izmantotais audums ir parasti ir mīkstāks un vairāk elpojošs. Bieži, tās nepieciešams kārtīgi izgludināt, lai saglabātu to eleganto izskatu. Saskaņojot bikses ar izteiksmīgu blūzi un elegantu žaketi, valkātāja iegūst pievilcīgu un izsmalcinātu izskatu, nezaudējot drēbju komfortu. Elegantas auduma bikses ir katras profesionālas sievietes garderobes pamata apģērbs tieši šā iemesla dēļ.

Perfekti pieguļošas uzvalka bikses

Atrast perfekti piegulošu bikšu pāri var būt diezgan sarežģīts uzdevums daudzām sievietēm. Daudz vieglāk ir atrast labus džinsus, jo relatīvā materiāla cietība pataupa šaubas ar to, vai bikses būs piegulošas vai brīvas. Iegādājoties sieviešu kostīma bikses, ir jāpārliecinās, ka audums krīt brīvi no ķermeņa apakšējās daļas. Tām ir jāspēj akcentēt labāko no figūras un noslēpt to, kas ir jāpaslēpj. Nav jābūt neērtām grumbām vai krokām.

Bikses

Bikses, kas dabiski pieguļ pie vidukļa un ērti apņem gurnus parasti ir labākā izvēle. Sievietes, kuras vēlas izskatīties tievākas, var izvēlēties kostīma bikses ar slaidinošām detaļām priekšā un mugurpusē. Kaut arī kostīma bikses ar taisnu griezumu ir populāra izvēle daudziem pircējiem, bikses, kas ir pilnīgākas ap gūžas un augšstilba zonām, palielina komfortu un elastību. Tā kā gaumīgas sieviešu bikses parasti tiek nēsātas, sakārtojot blūzi vai krekliņu biksēs, vislabāk ir izvēlēties pāri ar vienkāršu aizdari priekšpusē vai ar nomaskētu pogu atloku.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s