String biksītes

String biksītes bieži tiek pārprastas, jo, kad sievietes sadzird vārdu “string”, lielākā daļa mēdz iedomāties G-string biksītes. G-string ir šo biksīšu veids, bet ir ērtākas šo biksīšu versijas. Lielākā daļa sieviešu tehniski valkā šādas biksītes, bet to neapzinās. Tas ir tāpēc, ka viens šo biksīšu paveids nosedz sēžamvietu, bet sānos savieno abas daļas ar šaurām lencītēm.

Apskatiet plašo stringbiksīšu piedāvājuma klāstu par cenām, kas pieejamas ikvienai sievietei. Nav par ko uztraukties, jo tiek piedāvāta atgriešanas iespēja. Jūs droši variet sūtīt stringbiksītes vai citu pirkumu atpakaļ 14 dienu laikā.

Sieviešu biksīšu stili

Attiecībā uz daudzajām diskusijām par sieviešu apģērbu, ir nedaudz pārsteidzoši, ka apakšveļa netiek bieži pieminēta. Tas ir, galu galā, pirmais apģērba gabals, ko lielākā daļa no mums uzvelk. Sieviešu biksīšu stili ir pārsteidzoši dažādi. Jūs varat valkāt biksītes, kas sniedz plašu pārklājumu vai tik mazas, ka varētu apgalvot, ka tās diez vai kvalificējas daudz vairāk nekā auklas gabals. “Labākā izvēle” ir ļoti subjektīva, bet katram biksīšu stilam ir priekšrocības un trūkumi.

Klasiskās apakšbikses ir sieviešu pamata apakšveļa. Tās dabiski apkļaujas ap jostasvietu un nosedz sēžamvietu. Šīs apakšbikses nosedz arī gurnus. Materiāls nosedz vidukli un gurnus, tādēļ biksītes nekrokojas un nesaraujas uz augšu. Bikini biksītes ir otrais populārākais sieviešu apakšveļas stils. Tas ir ļoti populārs. Kā nosaukums liecina, šīs biksītes ir tādas pašas, kādas sievietes vilktu ar peldkostīmu uz pludmali. Bikini biksītes ir ideālas biksēm ar zemu jostasvietu un parasti tiek uzskatītas par sievišķīgākām nekā klasiskās biksītes. G-string biksītes. Tās padara vīriešus trakus labā nozīmē, bet lielākā daļa sieviešu pie tām tikai pierod. Kā tā? Klasiskas g-string biksītes nosedz priekšpusi, un niecīga aukliņa nosedz mugurpusi līdz kājām. Tā ir fiziska sajūta, kas ir “unikāla”, lai neteiktu vairāk. Lielākā daļa sieviešu uzskata, ka tas ir ļoti neērti. G-string priekšrocības, tomēr, ir acīmredzot tas, ka tām nav biksīšu līnijas, kas padara tās perfektas daudziem ietērpiem. Šortiņbiksītes ir kļuvušas ļoti populāras pēdējos gados. Šīs biksītes ir tas pats, kas vīriešu bokseršorti, tikai sieviešu versijā. Tiem ir nedaudz zemāka jostasvieta kā klasiskajām biksītēm, bet tie nodrošina ērtu atbalstu sēžamvietai un kājām apmēram collas garumā no stakles uz leju. Personīgi es uzskatu, ka tie ir ļoti ērti. Tie nav īsti seksīgi, tāpēc Jums ir jāizvēlas starp komfortu un juteklību.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s