Šorti sērfošanai

Kad runa ir par ļoti aktīviem sporta veidiem, Jums ir nepieciešams pienācīgs aprīkojums, lai Jūs varētu parādīt savu labāko sniegumu katru reizi un šis apgalvojums ir ļoti svarīgs, runājot par sērfošanu, burāšanu un citām ar viļņiem saistītām aktivitātēm. Šorti ir viens no Jūsu galvenajiem apģērbiem, kad runa ir par sērfošanu un šis raksts sniegs Jums visu informāciju, kas būs noderīga, neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešami sieviešu vai vīriešu sērfošanas šorti.

Vispārējie iepirkšanās padomi:

  • Audums – Izvēloties pareizos šortus, pārliecinieties, ka izmantotais audums ir viegls un ātri žūstošs. Ieteicamie materiāli būtu vai nu poliesters vai poliestera un elastāna sajaukums, kas ļauj neierobežotas kustības sērfojot, peldoties vai burājot.
  • Ērtums – Daži šorti ir pieejami ar iekšējiem tīkliņšortiem, kas paīdzēs saglabāt Jūsu ādu sausu. Ja Jūs iegādājaties šortus, kuriem nav iestrādāta papildus aizsardzība, Jūs zem tiem varat uzvilkt peldbikses.
  • Apdare – izturīga, elastīga josta ar aukliņām ir svarīga jebkura veida peldšortiem. Spēcīgas vīles vai bezvīļu tehnoloģija ir arī nepieciešama kopā ar Velcro stiprinājumu kabatā. Šīs īpašības ir svarīgas maksimālam komfortam, stilam un veiktspējai, neatkarīgi no apstākļiem.
  • Izskats – Jūsu šortu izskats arī ir ļoti svarīgs, bet tas parasti ir atkarīgs no Jūsu gaumes. Ir daudz krāsu kombināciju un dizainu, no kā Jūs varat izvēlēties sev tīkamāko, tikai pārliecinieties, ka tie atbilst augstākminētajiem kritērijiem, jo Jūs noteikti nevēlaties galu galā iegūt glītus šortus, kas sabojāsies pirmajā reizē uz viļņiem.

Kopšanas padomi:

Lai ļautu šortiem izskatīties jauniem ilgāk, šeit ir daži kopšanas padomi, kas jāatceras:

  • Vienmēr sekojiet kopšanas instrukcijām uz etiķetes un, ja iespējams, izskalojiet šortus uzreiz pēc katras lietošanas, īpaši, ja Jūs esat izmantojis tos peldbaseinā. Tas saglabās to ērtumu nākamreiz, kad Jūs tos valkāsiet un pasargās tos no ātras izbalēšanas.
  • Sērfošanas šortus vislabāk ir mazgāt aukstā ūdenī ar līdzīgas krāsas apģērbiem. Maigs mazgāšanas režīms veļas mašīnā un šortu nosusināšana ar rokām palīdzēs papildināt Jūsu šortu kalpošanas ilgumu. Vislabāk ir žāvēt tos ēnā ar iekšpusi uz āru, nevis veļas mašīnā.

Šie varētu būt noderīgi padomi, ko Jūs varētu ņemt vērā kopjot sieviešu vai vīriešu šortus. Tikai pārliecinieties, ka Jūs esat pienācīgi informēti, pirms Jūs veicat pirkumu vai pirms Jūs rūpējaties par Jūsu šortiem, lai novērstu neparedzētas problēmas nākotnē.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s