Sieviešu sērfošanas šorti

Sieviešu sērfošanas šorti ir pieejami gandrīz jebkurā krāsā, dizainā un izmērā. Daži jauni dizaini un izmēri nesen tikuši izveidoti topošajām māmiņām, kam nepieciešams maternitātes apģērbs, esot pludmalē. Lielākā daļa meiteņu šortu ir arī pietiekami viegli, tomēr pietiekami spēcīgi, lai izturētu dažādas āra aktivitātes, ne tikai peldēšanu. Valkātāji var izmantot šos šortus, lai spēlētu volejbolu, tenisu, nodarbotos ar ūdens slēpošanu un gandrīz jebkuru sporta veidu. Meiteņu un sieviešu sērfošanas šorti tiek izmantoti ne tikai sportam, bet arī kā apģērbs pludmalē. Lielākā daļa sieviešu un pat jaunas meitenes mēdz kautrēties par savu figūru. Tā vietā, lai dotos uz pludmali vai baseinu ar trūcīgu bikini, lielākā daļa izvēlas šortus, lai noslēptu savu vidukli un augšstilbus.

Iepirkšanās

Lielākajai daļai sieviešu un meiteņu patīk iepirkšanās. Pēc tam, kad sērfošana ieguva lielu popularitāti vīriešu vidū, tā drīz vien saņēma lielu uzmanību arī no sievietēm. Kad tirgotāji saprata, ka izvēlēties sievietes par mērķauditoriju bija gudra ideja, tā kļuva par īstu zelta bedri. Tagad sievietes, kā arī jaunas meitenes saskaņo dažādus krekliņus ar saviem šortiem. Papildus divdaļīgiem komplektiem, ir arī trīsdaļīgi. Jūs varat iegādāties pāri meiteņu un sieviešu šortu un saskaņot tos dažādās kombinācijās.

Sērfošanas šortu materiāls

Izmantotie materiāli šortiem ir neilons, kokvilna, poliesters, un mikro-zamšāda. Mikro-zamšādas materiāls ļauj tiem nožūt ātrāk un ir ļoti ērts un mazāk kairina ādu. Ņemiet vērā materiālu, iegādājoties šortus, jo daži sērfošanas šorti ir izgatavoti no materiāliem, kas bloķē līdz pat 98 % no spēcīgajiem saules ultravioletajiem stariem. Uz ūdens saule ir vēl spēcīgāka, jo ūdens darbojas kā palielināmais stikls un Jums ir nepieciešams labs saules aizsarglīdzeklis un labi šorti, lai novērstu saules apdegumus, saules dūrienu un pašu bīstamāko – ādas vēzi.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi, Veselība and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s