Ar ko kopā iegādāties veļu?

Nākamreiz, kad Jūs dodaties iegādāties erotisko veļu, ņemiet līdzi savu partneri. Lielākā daļa sieviešu un vīriešu dodas iegādāties erotisko apakšveļu vienatnē un neietver savu partneri lēmumu pieņemšanas procesā. Lai gan daudziem vīriešiem un sievietēm ir pietiekami daudz iemeslu, lai iegādātos erotisko apakšveļu, šis process bieži vien noris vienatnē, nevis abiem kopā. Nākamreiz, tā vietā lai dotos vienatnē, aiciniet savu partneri līdzi un nedaudz papriecājieties.

Dodoties uz veikalu vai apskatiet apakšveļu internetā

Dodoties uz veikalu vai apskatiet apakšveļu internetā, erotiskās apakšveļas iegāde kā pārim rada satraukumu ilgi pirms tam, kad vilksiet to guļamistabā. Padomājiet, cik jautri varētu būt izvēlēties intīmo apģērbu kopā. Atklājot viens otra fantāzijas, Jūs stiprināt savu saikni un Jūsu attiecības paceļas pilnīgi jaunā līmenī.

Kopīga apakšveļas iegāde

Ja Jūs nekad neesat devušies kopā uz erotiskās apakšveļas veikalu, Jūsu partnerim, iespējams, sākumā var būt neērti. Vienīgais noteikums ir – saglabāt atvērtu prātu. Pastāstiet viens otram, kādi stili Jums patīk vai nepatīk. Ja Jūsu partnerim patīk tāds apģērbs, kuram Jūs nekad neesat pievērsusi uzmanību, uzmēriet to tik un tā. Galu galā, Jūs varēsiet panākt vidusceļu starp erotisko apakšveļu, kas patīk Jums un kas patīk viņam – un Jūs varētu būt pārsteigti par atklāto. Ja Jūs nevēlaties dodies uz tuvāko apakšveļas veikalu kopā ar partneri, iegādājieties erotisko apakšveļu internetā.

Jums abiem ir jāatceras, ka, ja vienam no Jums ļoti nepatīk kāds apģērbs, Jums vajadzētu ievērot Jūsu partnera vēlmes un neizvēlēties šo apģērbu. Jo vairāk Jūs runājat, jo vairāk Jūs abi atklājat fantāzijas, par kurām Jūs esat kautrējušies runāt iepriekš. Kad Jūs tiekat pāri kautrībai un saruna sāk raisīties, pārējais būs ļoti viegli.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s