Diena

Ja ikdienā lasām vairākus ziņu portālus, tad ikviens noteikti zinās tādu ziņu portālu kā Diena.lv. Protams, ka lielākajai daļai Diena saistīsies ar avīzi, kura joprojām ir populāra un to pasūta ļoti daudzi cilvēki, taču šoreiz runa ies tikai un vienīgi par Diena.lv ziņu portālu.

Ja paskatāmies ziņu portālu no malas, tad acumirklī pirmais iespaids rodas, ka ziņu portāls ir ļoti aktīvs Latvijas kultūras un dzīves notikumos, jo kā zināms Diena.lv izlaiž tikai un vienīgi svaigāko, kā arī interesantāko saturu, kas pēc viņu domām saista viņu auditoriju. Raksti un rakstu kategorijas saistītas ar kultūru, latviešu zināmiem cilvēkiem, kā arī ar politiku, jo kur tad mūsdienās bez tās?  Tomēr politiskie raksti nebūt nav tas, kas ir pirmajā vietā šajā portālā. Ja skatāmies uz kopējo lapas fonu, tad ļoti patīkami ir redzēt, ka Diena.lv ziņu portālā ir tāda kategorija kā – Rīga, respektīvi, visi jaunākie notikumi, kas norisinājušies nekur citur, kā Rīgā, līdz ar to, visi kas dzīvo Rīgā, var uzzināt visus jaunumus, kas notikuši vai skar Rīgu.

Tāpat nevar aizmirst to, ka Diena.lv ziņu portāls ļoti bieži ziņu par jaunākajiem kultūras un citiem pasākumiem, kā, piemēram, par jaunākajām izrādēm dažādos Rīgas teātros, kā arī ar gaidāmajiem notikumiem, kas norisināsies konkrētās vietās, līdz ar to var spriest, ka šis portāls ir ļoti labs informatīvs informācijas devējs, ja mēs paši īsti nezinām, kur un kas notiek.

Tagad noteikti, radīsies iespaids, ka Diena.lv ziņu portāls ziņo tikai par mūsu pašu Latvijas notikumiem, bet tā nebūt nav, šajā portālā ir apskatāma sadaļa – pasaule, līdz ar to mēs varam mierīgi sekot līdzi, kas notiek citviet pasaulē un šī kategorija ir ne mazāk piepildīta, kā, piemēram, Rīgas kategorija, līdz ar to varam pateikt to, ka saturs visās kategorijās tiek likts līdzvērtīgi, tādējādi portāls nepārtop par konkrētas tēmas spēlētāju, kā tas bieži vien notiek lielajās plašsaziņu lapās un portālos, kur galvenais temats ir politika un vēlreiz politika.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s