Volejbols

Volejbolam ir gana dziļas saknes visā pasaulē. Tas tiek pārstāvēts olimpiskajās spēlēs jau kopš 1964. gada olimpiādes Tokijā. Volejbolā ir gan sava federācija, gan pasaules, gan valstu līmenī, arī Latvijā. Tāpat noris pasaules, Eiropas un citi čempionāti. Arī Latvijā noris Latvijas čempionāts volejbolā un mūsu komandas piedalās dažādos turnīros un līgās, kur gūst dažādus rezultātus. Volejbols ir viens no sporta veidiem, ar ko sāk nodarboties jau skolā, atšķirībā no hokeja, šeit nav nepieciešams kāds speciāls inventārs un to var viegli spēlēt jebkurā sporta zālē. Lielākā daļa skolu arī piedāvā saviem skolēniem piedalīties volejbola pulciņā un trenēties, iespējams, profesionāļa karjerai.

Volejbolam ir arī dažādi paveidi. Pazīstamākais, protams, ir pludmales volejbols. Latvijā tas ir īpaši populārs nevis tāpēc ka mums ir daudz pludmaļu, kur to spēlēt, bet gan mūsu sportistu veiksmīgo startu dēļ. Pludmales volejbols ir līdzīgs parastajam, atšķirība, pašsaprotami, ir tāda ka to spēlē pludmalē, smiltīs.

Volejbolu spēlē gan vīrieši, gan sievietes, turklāt dara to profesionālā līmenī. Šis ir lielisks veids kā sportot vai pavadīt brīvo laiku, turklāt varam to darīt pludmalē draugu lokā, kas vienmēr ir daudz patīkamāk.

http://www.beachball.lv

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s