Padomi, izvēloties īsto apakšveļu

¨ Pirmkārt, domājiet par to, kā Jūs jūtaties – Jūs kautrējaties vai esat lepna par savu ķermeni? Vai Jums ir kauns atklāt pārāk daudz vai Jūs esat apmierināta, dodoties uz pludmali niecīgā bikini? Ir labi būt drosmīgam, bet, ja pieticību nav viegli aizmirst, seksīga apakšveļa var likt Jums justies nomācoši, nevis seksīgi. Tomēr, Jūsu veļa var Jums likt justies vēl mežonīgāk kā parasti.

¨ Koncentrējieties uz Jūsu labākajām īpašībām. Babydoll un tediji ir ideāli, ja Jūs vēlaties izcelt un atklāt Jūsu kājas un krūtis.

¨ Ja Jums ir mazas krūtis, izvēlieties apakšveļu, kas atklāj Jūsu dibenu vai kājas, lai novērstu uzmanību no Jūsu krūšu izmēra. Uzvelciet pāri seksīgu zeķu un zeķturi, jo tie lieliski piesaista skatienu Jūsu kājām. Piesaistiet skatienu ķermeņa vietām, ar ko Jūs esat apmierināta. Ja Jums ir lielas krūtis, plus izmēra apakšveļa ar krūšturi ar stīpiņām vai krekliņi ar dziļu dekoltē var palīdzēt pacelt un uzlabot krūšu formu.

¨ Ja Jūs vēlaties noslēpt vēderu, izvēlieties babydoll apakšveļu ar paaugstinātu jostas līniju, kas atklās Jūsu kājas. Atcerieties, ka Jūs vēlaties, lai audums ielocītos vai nostieptos īstajās vietās, nevis savilktos vai sakrokotos tur, kur nevajag.

¨ Ja Jūs esat īsa auguma, tērps ar šķēlumiem līdz kājām sniegs ilūziju, ka Jūs esat garāka. Īsi babydoll arī var vizuāli pagarināt kājas. Ir svarīgi izvēlēties stilu, kas ir proporcionāls Jūsu augumam un, ja Jūs esat gara auguma, neizvēlieties kaut ko, kam vajadzēja būt garam, bet kas izskatās pārāk īss. Ir labāk izvēlēties stilu, kas ir īss un izceļ Jūsu garās, skaistās kājas. Tomēr, ja Jūs vēlaties noslēpt Jūsu kājas, izvēlieties garu naktskreklu ar lencītēm un dziļu dekoltē.

¨ Tām no mums, kam ir bumbierveida figūra, jāizmēģina veļa ar nedaudz paplašinātu piegriezumu augšdaļā, bet ne pārāk vaļīgu. Ja Jums ir bumbierveida figūra ar mazām krūtīm un Jums negribas to izrādīt, izvēlieties seksīgu babydoll ar dziļu dekoltē un polsterējumu.

¨ Halātiem ir apbrīnojama spēja likt Jums justies tā, it kā Jums ir izdevies noslēpt visus Jūsu trūkumus. Seksīgs halāts var papildināt krūštura un biksīšu komplektu un likt Jums izskatīties un justies lieliski.

Viena no labākajām babydoll apakšveļas īpašībām ir, ka tā dod iespēju eksperimentēt. Apakšveļas izvēles noteikumi nav pārāk grūti un ātri. Esiet drosmīga un piedzīvojumu pilna un neuztveriet babydoll apakšveļu izvēli pārāk nopietni. Izmēģiniet dažas jaunas un drosmīgas krāsas, ko nekad iepriekš neesat valkājusi – Jūs varat atrast savu labāko babydoll apakšveļu.

Advertisements
This entry was posted in Jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s