Labdien

Sveiki,

Esiet sveicināti mājas lapā!

Galvenais mājas lapas temats

Ja budžeta veidošana ir kaut kas jauns Jums, tad Jūs varētu vēlēties apsvērt ikmēneša budžeta plānotāja izveidi, lai atvieglotu šo uzdevumu. Organizēt finanses var būt grūti, ja Jūs padomājat par visu, kas ir iesaistīts, bet tā ir svarīga daļa no budžeta plānošanas procesa.

Ja Jūs jau esat organizēta persona, Jūsu mēneša budžetu var viegli uzrakstīt ar pildspalvu vai zīmuli uz papīra. Ja nē un šī ir pirmā reize, kad Jūs mēģināt izveidot budžetu, papīrs un zīmulis tik un tā ir laba ideja. Galvenais ir izveidotu sistēmu un pierakstīt visus savus ienākumus un izdevumus.

Ja papīrs un zīmulis nav Jūsu stilā vai arī Jūs esat gatavi kaut kam sarežģītākam, Jūs varat izmantot iepriekš sagatavotas budžeta plānošanas lapas. Šīs tabulas ir ļoti noderīgas, jo tās sadala visu kategorijās, un Jums tikai ir jāievada sava informācija.

Atbrīvojieties no saviem parādiem. Pārstājiet pārtērēt savus ienākumus. Ja Jūs nevarat samaksāt par kaut ko, izmantojot savu naudu, tad tas nozīmē, ka Jūs nevarat to atļauties

Pierakstiet Jūsu izdevumus. Ņemiet līdzi nelielu piezīmju blociņu, lai pierakstītu visus savus tēriņus.  Jūs varētu būt pārsteigts, ka daži no Jūsu izdevumiem liksies veltīgi un nevajadzīgi, ja Jūs tos redzēsiet uz papīra. Pirms doties uz pārtikas veikalu katru nedēļu, izveidojiet sarakstu un paņemiet to līdzi un neejiet uz veikalu, kad esat izsalkuši. Ja Jūs izpildīsiet šos divus soļus, Jūs neveiksiet impulsa vadītus pirkumus. Jūs tērēsiet gudri un iegādāsieties tikai lietas, kas Jums tiešām ir nepieciešamas.

Jūs esat atbildīgi par savu finanšu likteni, tādēļ Jums ir jāņem groži savās rokās un jāvērš situācija par labu, ja Jūs tā neapmierina.
Lai jauka diena!

Advertisements